güvenlik kamerası seçme rehberiGünümüzde çok mütenevvi emniyet kamerası seçenekleri bulunmaktadır. aile güvenlik sisteminize himaye kameraları eklemek istiyorsanız, mevcut hepsi seçeneklerden azıcık gereğinden etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak, önemsiz bir kez araştırma ile özel durumunuza işaret müsait emniyet kameralarını bulabileceksiniz.

İşiniz kendince ev gözetleme kameraları veya gözetleme kameraları arıyorsanız, tüm seçenekleri arama erişmek okunuşu şuurlu eş hüküm kazandırmak isteyeceksiniz.

Önce gereç emniyet kameraları okunuşu kablosuz emniyet kameraları arasında düzenlilik yöneltmek istersiniz. Her iki türün avantajları ve dezavantajları vardır. Kablolu kameralar genellikle gözetme cihazına daha durağan eş bağlantıya sahiptir okunuşu kesilmesi daha zordur. Ancak, evinize veya ofisinize gereç olarak bağlanması gerekir. Bu çoğunlukla zat konumlarını seçtikten sonra, onunla sıkıştığınız anlamına gelir. Ayrıca, bütün alanlarda kameralara sabitlemek mümkün olmayabilir. Kablosuz kameralar neredeyse her yere yerleştirilebilir okunuşu gerektiğinde kolayca taşınabilirler. Bununla birlikte, sinyallerinin mevsim vakit kesintiye uğraması ihtimali vardır.

Kameralarınızı nereye yerleştireceğinize üzerine hüküm da önemlidir. Mülkünüzün süresince ve dışında mekân düzlük her şeyi kaydetmelerini icap misiniz? Vandalizm ayrılmış ancak hedef olan muayyen tek alan var mı? Suçlara görünür eş caydırıcı olarak davranmalarını mı yoksa daha gizli eş yerden şart yaptırmasını mı istiyorsunuz? Kameralarınızın yerleştirilmesi, ihtiyacınız olan gözetim kameralarının türleri açısından makro ancak belirleyici olacaktır.

Ayrıca siyah okunuşu beyaz gözetleme kameraları mı yoksa bütün renkli olanlar mı istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Siyah beyaz kameralar, anında renkli emniyet kameralarından umumiyetle henüz ucuzdur. Genel yararlanma yoluna iyidirler okunuşu bol birleşik ölçü ayrıntı görebilirler. Siyah beyaz kameralar ekseri renkli kameralardan daha iyi çalışır. Renkli kameralar, mülkünüze giren birinin kılıf rengi gibi bayağı detayları belirlemede henüz faydalıdır. Bununla birlikte, bunun çalışması kendince eş şavk kaynağı gereklidir. Karanlıkta ilgi çekici kamera kullanmak, siyah eş ekrandan özge bir kez şey kaydetmeyecek. kimi buraya bakın kameralar, aydınlatma koşullarına bağlı olarak renk okunuşu siyah-beyaz arasında geçiş yapabilir.

Ayrıca, düşük nur koşullarında yiyecek yapmayı planlıyorsanız, nezaret kameralarınızı kurarken bunu hane bu iletişim formu önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. tamamı güvenlik kameraları karanlıkta yararlı görülemez. Bu sorunu tashih etmek okunuşu mülkünüze ekstra emniyet sağlamak maksadıyla kolay yalnız havada gözetleme kameralarının filme çekildiği alanlara aydınlatma yüklemektir. Bu sadece size daha kaliteli görüntüler vermeyecek, aynı zamanda karanlığın kapağında çalışmaktan hoşlanan suçluları da caydıracak. sıkıntı ortamlarda cazibe etkili olmak için kızılötesi güvenlik kameraları da bulunmaktadır. perişanlık aynı alanda tasrif yapmaktan başka seçeneğiniz yoksa bunlar muin olabilir. kimi gözetleme kameralarında, gerektiğinde otomatik olarak kızılötesi çekime geçiş yapmalarına icazet veren aynı "gece modu" vardır.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğinize hüküm verdikten sonra, ilgi çekici yahut siyah beyaz cazibe ifa etmek isteyip istemediğinize düzenlilik verdikten sonra, söylemek istediğiniz kameranın türünü seçmeniz gerekecektir. genişlik pop emniyet kameralarından ikisi kümbet gözetleme kameraları okunuşu kurşun gözetleme kameralarıdır.

Dome kameralar, işaret yaygın okunuşu işaret popüler gözetim kameralarından biridir. ekseriyetle siyah veya beyaz olarak gelirler okunuşu kubbeli bir örtüyle çevrelenmiş kameralardır. Bu kümbet müteaddit nedenden dolayı faydalıdır. Her şeyden önce, güvenlik kamerasına vekil birinin hangi yöne alamet ettiğini belirlemek çoğu zaman zordur. Bu, henüz rahat tek alanı korumanıza icazet verir çünkü kimse ehliyetli olarak ne cazibe yaptığınızı bilmeyecektir. Dome kameranın kendisi için okunuşu koruma görevlisi sağlayabilir. Dezavantajı, bu himaye kameralarının ekseriya düşük ziya koşullarında yararlı çalışmadığıdır.

Bullet kameraları ince, silindirik güvenlik kameralarıdır. Bunlar ekseriyetle çok yarar maliyetlidir okunuşu tasarımları onları büyük bir kez cürüm caydırıcı yapar. Bullet kameraları, gece okunuşu az nur koşullarında kayıt yapabilmeleri hakkında kızılötesi yeteneklerle de donatılabilir. Ancak, bu kameralar genellikle zat başına vandal kanıt olarak onaylama edilmez. Kolayca değiştirilemeyecekleri yerlere yerleştirilmelidirler.

Gördüğünüz gibi, nesil emniyet iskenderun alarm firmaları kameraları veya maslahat emniyet kameraları satın alırken yapılması gereken katı fazla ehemmiyetli hüküm vardır. müteallik tümsek faktörleri delik önünde bulundurarak ve şuurlu birleşik kanunlar yaparak dönem harcayarak, gözetleme kameralarınızın, suçu etkili ve verimkâr eş şekilde azaltmanıza ve önlemenize nesne) olacağını göreceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *